صفحه اصلی / درباره ما

درباره ما

تماس و پشتیبانی 24 ساعته

جهت انجام کلیه رزروها در خدمات مختلف می توانید با شماره تلفن ویژه ۲۴ ساعته ما از ساعت ۹ صبح الی ۱۱ شب تماس حاصل نمایید

02122069515
09122200124

اجاره خودرو نارنجستان

اجاره خودرو نارنجستان یکی از قدیمی ترین و معتبرترین شرکتهای کرایه خودرو یا اجاره ماشین در تهران راه اندازی شده، این شرکت به جهت اینکه مالک خودروهای در اختیارش می باشد و بدون واسطه آن را در اختیار مشتریان قرار می دهد. همواره با کیفیت ترین خودروها و بهترین خدمات را جهت کرایه خودروهای لوکس به مشتریان ارائه می کند. و همچنین در ارائه خدمات اجاره ماشین نیز تمامی مشکلات مشتریان را برطرف ساخته تا مشتریان عزیز به راحتی کرایه ماشین خود را انجام دهند.
با ارائه انواع خودروهای لوکس و تشریفاتی با کیفیت و قیمت مناسب گامی بلند در راستای ارتقای صنعت اجاره خودرو برداشته است. فعالیت شرکت عمدتا شامل اجاره ماشین برای مسافرتهای داخلی و برون شهری , کرایه خودرو جهت تشریفات برای مهمانی های ویژه و نیز مسافرین خارج از کشور و ترانسفر فرودگاهی جهت ایجاد شبی خاطرانگیز می باشد.

چرا اجاره خودرو نارنجستان؟

اجاره خودرو نارنجستان یکی از معتبرترین و با سابقه ترین شرکت های اجاره خودرو می باشد

اجاره خودرو بدون راننده

اجاره انواع خودرو های داخلی و خارجی بدون راننده. شما با قرار دادن مدارک مورد نیاز می توانید خودرو بدون راننده اجاره کنید. کرایه خودروها می تواند ساعتی، روزانه، هفتگی، ماهانه باشد.

اجاره خودرو بدون سند

اجاره ماشین بدون سند یکی از شاخص ترین خدماتی است که شرکت اجاره خودرو نارنجستان به عنوان بزرگترین شرکت اجاره ماشین در تهران ارائه می نماید.

ترانسفر تشریفاتی

ما با در اختیار داشتن کادری مجرب ، می توانیم تشریفات و ترانسفر مهمانان شما را انجام دهیم . در فرودگاه ها و هتل های تهران و کیش خودرو را تحویل بگیرید .